Momencik, ubieramy się w pozory

O nas

Kim jesteśmy?


Prowadzimy profile social media i kampanie Facebook ADS. Każdy z członków zespołu ma minimum 8 lat doświadczenia w marketingu. "Urodziliśmy się" w Toruniu, ale pracujemy dla firm z całej Polski.

Idea firmy


Naszą ideą jest osiąganie celów biznesowych wyznaczonych przez kontrahentów. Klienci stawiają przed nami różne wyzwania social mediowe. Przy każdej współpracy ustalamy konkretne cele.

Gdzie nas znajdziesz?


Biuro naszej firmy znajduje się w Toruniu, ale ze względu na ilość kontrahentów ze stolicy, posiadamy partnera biznesowego w Warszawie.

Uczymy się od największych


Design to nasza mocna strona. Zostało to zauważone przez jedną z najbardziej utytułowanych agencji digitalowych w Polsce – współpracujemy w zakresie obsługi bardzo rozpoznawalnej marki.

Rozsądny wzrost


Jesteśmy grupą ludzi, spełniających się dzięki pracy w digitalu. Naszymi ambicjami nigdy nie było i nie będzie zmienianie się w jak największą firmę. Chcemy utrzymywać jakość i rekrutować sprawdzonych ludzi, którzy nie muszą być od razu posyłani na głęboką wodę.

Przyszłość


W kilku kampaniach odpowiadaliśmy nie tylko za social media i Facebook ADS, ale również za reklamę telewizyjną i spoty radiowe. Być może w przyszłości rozszerzymy ofertę i staniemy się kompleksową agencją digitalową.